Rýchly kontakt: +421 905 295 350 | e-mail: 3trade3@gmail.com

FP 303

FP 303
CENA S DPH: 229.99 €kúpiť
Výrobca: Kärcher
Expedujeme do /tovar skladom/: do 3 prac. dní
Pri zmene dodania informujeme telefonicky.
DOPRAVA ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 100 €
Otázky ohľadom produktu: 3trade3@gmail.com
Hodnotenie produktu: 0/5

Popis

S leštičom s odsávaním FP 303 ponúka Kärcher kompletné riešenie na optimálne ošetrovanie a zachovanie hodnoty tvrdých podláh: Na každú podlahovú krytinu máme tú správnu kombináciu - od leštiča s vysávaním cez kvalitné leštiace pady až po vhodný ošetrovací prostriedok. V oblasti výkonu, ergonómie, komfortu a jednoduchosti obsluhy splní FP 303 každé želanie. Tento stroj podáva vďaka vysokým otáčkam a optimalizovanej hmotnosti perfektné výsledky čistenia na všetkých tvrdých podlahách, ako sú napríklad parkety, laminát, korok, kameň, linoleum alebo PVC. Vďaka inovačnému trojuholníkovému tvaru leštiacej hlavy dobre dosiahne aj do kútov. A plochá leštiaca hlava umožňuje dokonca leštenie aj pod nábytkom. Ergonomická rukoväť zaručuje pohodlnú manipuláciu, ktorá šetrí silu. Odsávacia funkcia prach z leštenia jednoducho odsaje. Kábel je možné navinúť priamo na rúčku. FP 303 má kvalitný textilný vak, ktorý obsahuje filtračné vrecko. V zvláštnom priečinku na príslušenstvo úsporne odložíte odnímateľné leštiace pady. Vďaka kolieskam s ľahkým chodom sa FP 303 pohybuje ľahko - bez vynaloženia veľkej sily. Leštením sa podlaha optimálne ošetruje, je a zvýrazní sa jej farba.FP sa so svojimi modernými funkciami stará o to, aby sa na najrôznejších podlahových krytinách, ako sú parkety, laminát, kameň, PVC, korok alebo linoleum dosiahli optimálne výsledky leštenia. Prístroj sa po odblokovaní nožným tlačidlom zapína a vypína jednoduchým nahnutím rúčky. Nie je tak potrebné obtiažne zohýbanie. Vysoké otáčky a optimalizovaná hmotnosť zabezpečujú perfektný výsledok leštenia. Jeho ovládanie je pritom veľmi jednoduché a ponúka veľa praktických detailov, ako napr. trojuholníkový tvar leštiacej hlavy, s ktorou dosiahnete dokonca aj do kútov. S plochou leštiacou hlavou sa leští aj pod nábytkom lepšie. Ergonomická rukoväť umožňuje pohodlnú manipuláciu, ktorá šetrí silu. Vďaka odsávacej funkcie sa prach z leštenia jednoducho odsáva a kábel sa navíja na držiaky priamo na rúčke. FP 303 má kvalitný textilný vak, ktorý obsahuje filtračné vrecko. Súčasne je možné v oddelenom priečinku na príslušenstvo úsporne odkladať leštiace pady. Pomocou koliesok s ľahkým chodom je preprava prístroja FP 303 možná bez vynaloženia veľkej sily. V prostriedkoch na ošetrovanie podlahy sa nachádzajú ošetrovacie látky, napr. vosky, ktoré sa prostredníctvom vysokej rýchlosti rotujúcich leštiacich padov zhutňujú a vytvárajú tak jednotný povrch. Vzniká lesklý efekt a povrchová vrstva je odolnejšia ako predtým.

Použitie

FP 303 je určený na optimálne udržiavanie mnohých tvrdých podláh, ako sú parkety, laminát, korok, rôzne kamenné podlahy, linoleum alebo PVC.

Vybavenie a úžitok

Ergonomické držadlo
Novo vyvinuté držadlo svojím optimalizovaným tvarom umožňuje pohodlnú manipuláciu (2-ručná obsluha).


Plochá konštrukčná výška leštiacej hlavy na leštenie pod nízkym nábytkom

 

Nožné tlačidlo na reguláciu rúčky
FP 303 sa po odblokovaní nožným tlačidlom zapína a vypína jednoduchým nahnutím rúčky. Nie je tak potrebné obtiažne zohýbanie.


Kvalitný textilný vak vrát. oddeleného priečinka na príslušenstvo
Textilný vak obsahuje filtračné vrecko a ponúka možnosť úsporného odkladania leštiacich padov v priečinku na príslušenstvo.


Vysoké otáčky a optimalizovaná hmotnosť zaručujú perfektný výsledok leštenia.

 

Navíjanie kábla
Pre jednoduché odkladanie kábla na dvoch hákoch.


Funkcia odsávania
Prach z leštenia sa jednoducho odsáva.


Špeciálne leštiace pady pre optimálny lesk

 

Prepravné kolieska
Pomocou koliesok s ľahkým chodom je preprava stroja FP 303 možná bez vynaloženia veľkej sily.


Technické údaje
Napätie (V)
 
220 - 240
Frekvencia (Hz )
 
50 - 60
Pracovná šírka (mm)
 
290
Príkon (W)
 
do 600
Otáčky
 
1000
Objem filtračného vrecka (l )
 
4
Dĺžka kábla (m)
 
7
Hmotnosť (kg)
 
7
Rozmery (d x š x v) (mm)
 
385 x 340 x 1155

Vybavenie
leštiace pady, 3
Textilné vrecko vrátane priečinku na príslušenstvo
Navíjanie kábla

NÁKUPNÝ KOŠÍK
prázdny

TOP PRODUKTY

POČÍTADLO

Práve online: 6
Dnes: | Včera:
Celkom: 350962

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 295 350
3trade3@gmail.com